8 Nisan 2015

HAKKINDA

Avukat Aysun Delikanlı Tok , Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Antalya Barosu’na kayıtlı olarak Alanya ilçesinde avukatlık ve arabuluculuk faaliyetlerini yürütmektedir.

Aile Hukuku, Boşanma Davaları,Nafaka ve Velayet Davaları, Yurtdışında Mahkemelerce Verilmiş Boşanma Kararlarının Tanınması ve Tenfizi Davaları,Gayrimenkul Hukuku, İcra Hukuku, Borçlar Hukuku, Bilişim Suçları, Ceza Davaları, İş Hukuku ve İş Kazası Tazminatı Kapsamındaki Davalar ile Sözleşmeler Hukuku,Maddi Manevi Tazminat Davaları, Şirketlere Danışmanlık Hizmetleri, Kira Alacakları ve Tahliye Davaları Trafik Kazaları Bakımından Tazminat Davaları alanlarında bireysel ve kurumsal avukatlık ve danışmanlık faaliyetlerine devam etmektedir.

Av. Aysun Delikanlı Tok, eğitim hayatı boyunca ilkeli ve kurallarına bağlı olarak mesleğine hazırlanmış olup Ankara’da başladığı avukatlık hizmetlerine başta Alanya, Manavgat ve Antalya olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde devam etmektedir.

Yargılamanın her safhasında zamanında ve detaylı olarak müvekkillerini bilgilendirmek öncelikli prensiplerindendir. Müvekkil avukat ilişkisinin güvenilirliği ve yakınlığı, hem davaların hem de danışmanlıkların yürütülmesi ve sonuçlandırılması açısından önem arz etmektedir. Bireysel ve kurumsal nitelikteki her türlü müvekkil ihtiyacına cevap vermeyi vizyon; müvekkillerine, beklentilerini daha da öteye taşıyacak nitelikte geniş ve kapsamlı hukuki danışmanlık hizmeti vermeyi de misyon edinmiştir.